Bogesund Redovisning AB bildades 2006 av Sol-Britt Helin, Carina Brandin och
Annika Olsson samt Elsa Arnesson som numera är lycklig pensionär.
Byrån har funnits i Ulricehamn i olika ägarstrukturer sedan början av 1980-talet.

Carina Brandin

Auktoriserad redovisningskonsult
Tel: 0321-531196
E-post: carina@bogered.se

Sol-Britt Helin

Tel: 0321-531197
E-post: sol-britt@bogered.se

Annika Olsson

Tel: 0321-531191
E-post: annika.o@bogered.se

Annika Sköld

Tel: 0321-531198
E-post: annika.s@bogered.se

Sandra Nilsson

Tel: 0321-531192
E-post: sandra@bogered.se

Anneli Larsson

Tel: 0321-531194
E-post: anneli@bogered.se